Regulamin konkursu na najlepszego bloga

Regulamin konkursu na najlepszego bloga 

I. Postanowienie ogólne

 

 1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na najlepszego bloga. Tematyka bloga może być dowolna. UWAGA! Organizator zastrzega sobie, że blogi o tematyce reklamowej lub obraźliwej zostaną usunięte.
 2. Organizatorem konkursu jest wydawca gazety internetowej naszregion24.pl, Arpass M. Grotkowski sp.k z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 59a.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 4. Wszelkie zmiany w regulaminie będą podane do wiadomości publicznej w serwisie www.naszregion24.pl
 5. W konkursie uczestniczyć mogą osoby pełnoletnie. W przypadku osób poniżej 18. roku życia wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego.

 

II. Zasady konkursu

 

 1. Osoby prowadzące bloga muszą zgłosić organizatorowi chęć udziału w konkursie przez wysłanie wiadomości z wewnętrznej skrzynki.
 2. Uczestnik konkursu prowadząc bloga zgłoszonego do udziału w konkursie: a) wyraża zgodę na przeprowadzenie konkursu zgodnie z niniejszym regulaminem; b) oświadcza, że posiada prawa autorskie do danych zamieszczanych na blogu i przenosi je w całości na organizatora konkursu; c) wyraża zgodę na opublikowanie swoich danych osobowych oraz informacji o otrzymanej nagrodzie na stronie internetowej organizatora na potrzeby związane z realizowanym konkursem; d) wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych do celów konkursu
 3. Uczestnik ma prawo wycofać zgłoszony blog wyłącznie w czasie trwania konkursu.

 

III. Kryteria oceny

 

 1. Na ostateczną ocenę wpływ będą mieć: a) sposób przedstawienia zagadnienia, struktura opracowania, błędy formalne; b) oryginalność treści opracowania; c) popularność bloga – liczba odsłon.
 2. Komisja oceniająca składać się będzie z przedstawicieli redakcji serwisów - www.pionki24.pl, www.zwolen24.pl, www.kozienice24.pl, www.deblin24.eu, www.grojec24.eu, www.szydlowiec24.eu, www.bialobrzegi24.eu, www.lipsko24.pl, www.naszregion24.pl

 

IV. Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody

 

 1. Blogi będą oceniane dwa razy w miesiącu. Komisja Oceniająca wyłoni zwycięzcę i przyzna nagrodę za najlepszy blog. Organizator zaznacza sobie możliwość wyłonienia większej liczby zwycięzców.
 2. Kontakt ze zwycięzcą konkursu będzie prowadzony za pośrednictwem adresów mailowych bądź podanego numeru telefonu.
 3. Nagrodą główną w konkursie jest 50 złotych.
 4. Zwycięzcy konkursu nie mogą przenieść prawa do otrzymania nagrody na osoby trzecie. Chyba, że organizator wyrazi na to zgodę.

 

V. Ogłoszenie wyników

 

 1. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone na stronie gazety internetowej www.naszregion24.pl

 2. Warunkiem przekazania nagrody jest dostarczenie organizatorowi konkursu numeru konta bankowego, na które zostanie przekazana kwota wygranej. Wygrana zostanie przekazana do 20 dnia następnego miesiąca.

 3. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą lub braku jego danych, nagroda przepadnie.

 

VI. Postanowienie ogólne

 

 1. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres organizatora konkursu redakcja@naszregion24.pl
 2. Złamanie ustaleń regulaminu konkursu przez uczestnika będzie oznaczało wykluczenie z konkursu.
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 4. Nadesłane na konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez organizatora wyłącznie do celów wykorzystania ich obowiązków związanych z konkursem.

KONTO UŻYTKOWNIKA

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ogłoszenia drobne

Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury
Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury Dam Koszty na budowlankę , transport , usługi i inne ...
Lokalizacja: polska
Szczegóły ogłoszenia
Poszukuję Kobiet Do Współpracy
Praca dodatkowa dla kobiet, kilka h w tygodniu, sama ustalasz godziny pracy. Praca głównie online. Zarobki początkowe na poz...
Lokalizacja: polska
Szczegóły ogłoszenia
Kup Na Wymiar Siatki Zabezpieczające
Produkowane maszynowo siatki ochronne, wykonane są ze specjalnego tworzywa - polipropylenu PP bezwęzłowego. To materiał ni...
Lokalizacja: polska
Szczegóły ogłoszenia
facebook

 

Płatności online zapewnia: